~ Reklamy Tu
Spřáteluji!


Dáreček pro vás :)


Srpen 2010

Život mého milovaného Tesáčka

31. srpna 2010 v 11:27 | Nikita |  ~Tesáček

Život mého milovaného Tesáčka

Tesáček je moje čivava je malý, namakaný, zrzavý s černým čumáčkem a je mooc zlobivý a má nádherný hnědý pelíšek, ale většinou spí u mě v posteli je úžasný teď, ale zase se vrátíme na zem a začneme o jeho perfektním životě…. :-D

Jednou jsme si s mamkou a taťkou uvědomili, že jsme sami, že potřebujeme pejska shodli jsme se na tom že to bude čivava. Tak to začalo. Na internetu jsme hledali dva dny než jsme narazili na nádherneho pejska (to zatím nebyl Tesík).Tak té paní píšeme, voláme, domlouváme schůzky a už jedeme ten den to byl můj nejšťastnější den no a teda jsme dojeli já se samou radostí mohla dočista zbláznit my jdeme jdeme k těm vrátkům a je to tady já řvu křičím radostí a přišla paní a měla takovou jakou-si krabici to ani nebyla krabice, ale spíš nějaká klec pro morčata no a v ní jééé nádherný malynký pejsek co se vejde do dospělé dlaně, ale co to?? To není pejsek co jsme viděli na internetu ten na internetu byl dlouho srstý černobílí a jiný zato tento to byl zrzavý krátko srstý s černým čumáčkem a ta paní říká tento je nejzlobivjejší a zůstal tak co? Chcete? My se vážně dlouho rozmýšleli a řešili peníze a koukali, ptali se na různé věci o něm. Aaannnooo je náš vzali jsme ho. Potom doma čas plynul a plynul, až vyrostl do 1 roku a to, už uměl tyto povely: sedni, lehni, zůstaň, čekej, k noze, místo, fuj, nech! Je velmi rychle učenlivý. Jestli tento příběh o Tesáčkovi nelíbil nebo ho nebavil tak nemá úctu a už vůbec ne cit. A komu se to líbilo tak děkuji   
Na jakekoliv otázky o Tesíkovi vám odpovím jen pište. J
Moc děkuju a tenhle článek jsem psala když mi bylo asi jedenáct. Takže se omlouvám jestli je tam něco špatně. Nebo urážka fakt sorry.

BoMbAaAaAaAaA

30. srpna 2010 v 21:44 | Nikita |  ~ Diary
Ale fakt dneska je den D no opravdu. Je mi třináct tak přirozeně se se mnou chce mamka a různí příbuzní bavit o klucích a takových dalších prkotinách. No a dnes nastal čas si s mojí mamkou udělat holčičí den. nákupy, kino, pečení, čajový dýchánek no prostě všechno zásadně holčičí. Tento den proohlašuji za den svého dospívání. No jo každé dospívání mladé ehm ehm slečny s její mamkou prostě nelze zahájit bez jednooho krásného holčičího dne no zkrátka NELZE. Tak a jakmile tento den skončí může dál pokračovat dospívání snadno jako po másle a pomalé několik let. Ale co ty léta budou plynout vy budete moudřejší a moudřejší a pak si s vámi nikdo o takových věcech nebude chtít povídat. A postupem času vám to už bude úplně jedno a skončí to takk že na svou lásku v padesáti budete řvát do telefonu: No kde zase seš?! Už zase někde chlastáš jo?! Já ti dám vyvenčit psa ty prase jedno! Seš úplně na mol co?! Já ti povídám jestli mi to nezvedneš tak nechoď domů!!!! Jo,jo,jo tak tak. OOOOh vraťme se zpět k tématu ooooh. Takže ráno vyrážíme a večer končíme. To je good popis dnu ne? No jo to byl fór ale co takhle si tenhle neuvěřitelně vzácnej den trochu okořenit? Jo jo to se povedlo přesně mě. Chcete se dozvědět jak jsem to okořenila? (a to DOSLOVA OKOŘENILA) Tak si to přečtěte v dalším díle který právě vychází wooooow a bude to mazeeeeeec.    
                                                         Den D 1 od Nikity Jefersnový ( Džesfrsnový) je u konce čtěte dál a puknete smíchy... BOMBAAAA

Tesík můj nej. přítel

29. srpna 2010 v 15:59 | Nikita |  ~Tesáček

                                         Tesáček

No jo Tesík velmi podstatná část mého srdce. Tesík není člověk ani plyšák je to moje čivava.
Asi si právě říkáte čivava fuj to je mrňavý a uštěkaný na to v noci šlápnu a je konec nebo snad mě to vzbudí a já to hodím z okna NE! Tesáček je úplně jiný než ostatní čivavy on sice štěká ale zásadně ne v noci a přes den stačí říct Tesi NE! A on přestane. Když jsem se hádala se svoji kamarádkou, že pes je lepší než kočka a ona mi řekla, že psi jsou jen roboti, co poslouchají a že kočky mají vlastní hlavu. Ale ne nadarmo se říká pes nejlepší přítel člověka sice kočka má vlastní hlavu ale jakmile se jí chvíli nevěnujete tak je z ní samotář ale pejsek se s vámi mazlí moc rád a kdykoliv. Malý i velcí psi jsou zlatíčka. Položte si otázku, jestli se rozhodujete mezi kočkou a psem můžete jít s kočkou na procházku?NE! Můžete se s ní mazlit, kdy VY chcete?NE! (Kočka je přes den spíš někde v čudu nebo spí.) Když vás má rád NEUTEČE. Kočka uteče jen, co zahlédne nějakého kocoura. Pes si s vámi hraje, kdy máte chuť. Kočka radši začne vrnět. A pak se na vás vyprdne a odejde. A vy jste nešťastní, že vás nemá ráda a odchází od vás. Sice přiznávám, že kočka to tak nemyslí ale vytvořit si s ní silný vztah je velice těžký. Každá sekunda s ní je naprosto důležitá. Něco uděláte špatně a už je to samé chchchchchchch a hryzhryz. A vy jaúúúúúúúúúúúú ty kočko VYPAL. Pes vás nekousne z nenadání jen když mu něco provedete což je nepravděpodobné protože psi jsou moc a moc hodní na to aby vás kousli. Fakt než kočku vám doporučuju psa. A to já měla osm koček a psa mám dva roky to by ony nezvládli. Já mám doopravdy kupu zkušeností takže věci o agresivitě, přátelství, vycvičení a všem možným o kočkách a psech. Mě se  můžete zepťat mám chuť se o tom s vámi podělit.Tak písněte do komentářů. Papa

Discografie

28. srpna 2010 v 11:57 | Nikita |  ~Christina Aguilera
Hlasový rozsah
Ve speciálním dokumentu MTV All Eyes on Christina řekl John Norris, že má Christina rozsah čtyř oktáv. Výborně trefuje vysoké noty a tak je její hlas považován za soprán. Za povšimnutí stojí tón v písni Soar.

www.wikipedie.cz tam najdete vícDiscografieRok                 Album                  Umístění                     Prodej a certifikace


1999        1 studiové album   USA  UK  KAN AUS NĚM FRA   Celosvětově: 17 000+
              Vydáno 24.srpna    1     14  1      21  13    44      USA: 8,1 milionu
                                                                                 Certifikace:8x platina
                Stripped                                                        
2002        2. studiové album                                            Celosvětově: 10 000+
              Vydáno: 29.října    2    2      3    7     6     49        USA:4,1 milionu
                                                                                  Certifikace:4x platina
           Back to Basic            
2006   3.studiové album                                                  Celosvětově:4,2 000+
          Vydáno:15.srpna      1    1       1   1      1      10      USA:1,6 milionu
                                                                                   Certifikace: Platina
           Bionic
2009 4.studiové album                                                     Celosvětově: 0,5 milionu   
       Vydáno:8.června         3    1       3    3      6      23 
Uf konečně jsem to napsala.      

Charita

28. srpna 2010 v 10:54 | Nikita |  ~Christina Aguilera
Charita
Během své kariéry spolupracovala s několika charitativními organizacemi.Byla první celebritou, které podepsala dopis od organizace PETA vládě Jižní Korei ve kterém požadují zastavení zabíjení psů pro jídlo. Christina také přispěla částkou 200 000 dolarů na azylový dům pro ženy v nouzi v Pittsburghu. Aguilera se angažuje v boji proti AIDS v projektu "Los Angeles' Artists Against AIDS" předěláním písně "What's Going On?". V roce 2004 se stala tváří kosmetické společnosti M•A•C a také mluvčím nadace AIDS této společnosti.Také se objevila v reklamě na jejich rtěnky a lesky na rty.
Její veškeré svatební dary byly dány na charitu na pomoc obětem hurikánu Katrina. Podle časopisu Billboard si vybral Elton John Christinu jako jednu hvězd na "Fashion Rocks" koncert na podporu jeho nadace proti AIDS.

Osobní vztahy

28. srpna 2010 v 10:51 | Nikita |  ~Christina Aguilera
V roce 2000 se spekulovalo o vztahu Christiny s Carsonem Daly (VJ na stanici MTV), ačkoli to obě strany popřely. O tomto vztahu se diskutovalo především poté co Eminem vydal píseň The Real Slim Shady. V této písni Eminem tvrdí že měla poměr jak s Dalym,tak s Fredem Durstem, zpěvákem kapely Limp Bizkit. Christina tyto pomluvy označila za nepravdivé a nechutné. S Eminemem se o tři roky později usmířili v zákulisí cen MTV Video Music Awards.
Dva roky chodila s tanečníkem Jorgem Santosem.Tento vztah skončil v září 2001.
Na konci roku 2002 začala chodit s Jordanem Bratmanem a v únoru 2005 oznámili své zasnoubení. Svatba proběhla 19. listopadu 2005 v Napa Valley v Kalifornii. V Dublinu pak o rok později slavili své první výročí.
Dne 12. ledna 2008 porodila Christina v losangeleské nemocnici Cedar Sinai chlapce. Dostal jméno Max Liron.

Začátky

28. srpna 2010 v 10:48 | Nikita |  ~Christina Aguilera
1998-2001: Začátky
V roce 1998 si v koupelně zpívala Run To You od Whitney Houston a nahrála si to na kazetu. Bezchybně na této nahrávce trefila E3. Poté byla vybrána aby nazpívala píseň Reflection pro disneyovský film 'Mulan (1998). Díky nahrání této písně získala nahrávací smlouvu s RCA Records,a to všechno během jednoho týdne. Reflection se dostala do top 20 v Billboard chart a byla nominována na Zlatý glóbus za nejlepší původní píseň. Debutové album Christina Aguilera bylo vydáno v 24. srpna 1999. Dosáhlo na vrchol hitparády Billboard 200 i kanadské hitparády s prodejností 8 milionů kusů v USA v 14 milionů kusů po celém světě.
Její singly Genie in a Bottle, What a Girl Wants and Come on Over Baby (All I Want Is You) byly na prvním místě hitparády Billboard Hot 100 během let 1999 a 2000 a singl I Turn to You byl na třetí příčce. Aguilera vyhrála cenu Grammy za nejlepšího nováčka a za nejlepší ženský pěvecký výkon (za píseň Genie In A Bottle). Podle autorů,kteří se na tomto albu podíleli a objevili se v dokumentu Driven chtěla Christina ukázat rozsah a drzost svého hlasu během propagování alba a tak své písně zpívala za akustického doprovodu a v televizních show ji doprovázel pouze klavír. Zakončovala rok v show Large New Year's Special na MTV a tak byla prvním vystupujícím umělcem tohoto milénia na MTV.
Později v roce 2000 Christina poprvé svůj latinskoamerický původ a následujíc tehdejší trend lation-popu vydala 12. září 2000 své první španělské album Mi Reflejo. Toto album obsahovalo španělské verze písní z jejého debutu.
Obsadilo 27. příčku v hitparádě Billboard 200 a 1. v Latino hitparádě. Díky tomuto albu získala Christina v roce 2001 cenu Latino Grammy za nejlepší ženské popové album. Celkově se tohoto alba po světě prodalo 2,1 milionů kusů a získal v USA zlatou desku a třikrát platinové. Také získala cenu World Music Award jako nejlépe prodávaný latino umělec. Singl Falsas Esperanzas z tohoto alba se dostal do top 40 v Argentině.
Christina také vydala vánoční CD 24. října 2000,které bylo pojmenováno My Kind of Christmas. Dosáhlo na 28. místo v hitparádě Billboard 200,prodalo se ho 1,3 miliony kusů a v USA získalo platinovou desku. Ricky Martin požádal Christinu o natočení duetu Nobody Wants to Be Lonely z jeho albaSound Loaded. Singl byl vydán v roce 2001 jako druhý singl z této desky. Ve Velké Británii a Německu se dostal do TOP 5, v USA do TOP 20 a ve Švýcarsku, Kanadě a Austrálii do TOP 40.
V roce 2001 byla Christina společně s Lil' Kim, Myou a P!nk vybrána pro předělání hitu Patti LaBelle z roku 1975 Lady Marmalade pro soundtrack k filmu Moulin Rouge!'. Lady Marmalade se držela na vrchole hitparády pět týdnů a v dalších 11 zemích také dosáhla na vrchol hitparád a všem zpěvačkám vynesla Grammy za nejlepší pěveckou popovou spolupráci.
Toho roku se do obchodů dostalo album Just Be Free, jedno z demo nahrávek, které Christina nahrála, když jí bylo asi 15 let. Když to zjistila její nahrávací společnost RCA Records, oficiálně doporučila fanouškům tento singl nekupovat a v Německu byl úplně z prodeje stažen.
O několik měsíců později chtěla nahrávací společnost Warlock Records vydat Just Be Free, album které obsahovalo další demo nahrávky. Chrstina podala na tuto společnost žalobu za porušení smlouvy a proti producentům tohoto alba,aby vydání desky zabránili. Nakonec se obě strany domluvily na vydání tohoto alba. Aguilera propůjčila své jméno,podobu a image na nespecifikovaný počet škod. Mnoho podrobností o žalobě zůstalo utajeno. Album bylo vydáno v roce 2001 a byla na něm fotka patnáctileté Christiny.
Ačkoliv bylo Christinino debutové album velmi úspěšné,nebyla spokojená s muzikou a image,kterou pro ni management vytvářel. V té době byla Christinin hudební styl považován za bubblegum pop, což byl tehdy velmi populární styl. Avšak Christina se veřejně zmiňovala o tom,že chce aby její další album mělo větší hloubku,jak muzikálně, tak textařsky. Vliv Steva Kurtze (její manager) na ni byl až moc velký,staral se o všechny její kroky,až za hranice smlouvy.
V říjnu 2000 podala Christina žalobu na Kurtze za nevhodný, nepatřičný a nepřiměřený vliv na její profesionální aktivity a také za podvod. Podle právních dokumentů se nestaral o její práva a zájmy a místo toho dělal to, co bylo užitečné pro něj. Tato žaloba byla podána, když Christina zjistila, že si z jejích příjmů bere víc než mu je dovoleno a z těchto peněz platí další asistenty, aby mu pomáhali. Také požádala California State Labor Commission aby byla smlouva anulována. Poté co dala Kurzovi výpověď, najala si jako nového manažéra Irvinga Azoffa. Tato změna managementu znamenala velikou změnu, především v muzice, kterou v dále dělala.
Kurtz jí ještě toho stejného měsíce žalobu oplatil a žaloval ji za porušení smlouvy kvůli které se sama soudila. V žalobě uvedl, že lidé blízcí Christině se snažili narušit jejich obchodní vztah a také obvinil Azoffa

Mufínky

28. srpna 2010 v 10:34 | Nikita |  ~ Diary
V zásadě musím říct že nemůžete dělat mufíny když nemáte formičky třeba na na cokoliv ale když dáte jen ty papírové tak nestačíte to dát do trouby a už už se vám roztéká.Takže já mám plech ale vy klidně použijte normální formičky hlavně né ty papírové jinak jakékoliv.Pokud máte zásadovité chutě a můžete si tam třeba  přidat maliny borůvky cokoliv co máte rádi v tom spočívá dobrota mufinů OPRAVDU.         
                                                     Recepty
Banány rozmačkáme vidličkou. Utřeme vejce s cukrem a tukem. Přidáme banány, pak mouku smíchanou s práškem do pečiva a kousky čokolády nebo oříšků. Krátce promícháme a plníme do vymazaných a vysypaných důlků plechu na muffiny. Pečeme asi 20 minut v troubě vyhřáté na 200°C.
Banánové mufiny.2 zralé banány, 3 vejce, 150 g másla nebo hery, 150 g cukru, 150 g hladké mouky, 1/2 prášku do pečiva, kousky čokolády nebo oříšků, tuk a mouka na vymazání a vysypání formiček

Ingredience

Čokoládové Mufíněčky
280 g polohrubé mouky, 1 lžíce kakaového prášku, 2 lžičky prášku do pečiva, 0,5 lžičky sody, 100 g moučkového cukru, 1 vejce, 300 ml podmáslí, 125 g změklého másla, 100 g mléčné čokolády
tmavá a světlá čokoládová poleva na ozdobu.   
V jedné misce smícháme mouku s práškem do pečiva, přidáme kakao, sodu a na kousky posekanou čokoládu.
V druhé misce rozšleháme máslo s cukrem a vejcem, přidáme podmáslí, sypkou směs a rozšleháme dohladka.
Těsto dáváme do vymazaných a vysypaných muffinových důlků.
Pečeme asi 20 minut při 180°C.
Vychladké muffiny ozdobíme čokoládovou polevou.

1 a 1/2 hrnku hladké mouky, 1/2 hrnku krupicového cukru, 1 lžička prášku do pečiva, 1 lžička citronové nebo pomerančové kůry, 1 vejce, 100 ml mléka, 100 ml oleje, 2 jablka, nutela.V jedné misce smícháme všechny sypké suroviny a na drobné kousky nakrájená jablka, ve druhé rozmícháme tekuté suroviny. Nakonec smícháme všechno dohromady, netřít, jenom rychle zhruba promíchat. Do košíčků nebo důlků na plechu dáme trochu těsta, na ně trochu nutely a přikryjeme těstem. Povrch těsta můžeme pocákat nutelou. Pečeme asi 20 minut při 200°C. To byli Jablečné mufínky s nutelou.

2,5 hrnku hladké mouky, 0,75 hrnku cukru krupice, 1 prášek do pečiva, 2 lžíce nemletého máku, 1 lžička sušené citronové kůry, 2 vejce 0,5 hrnku oleje, 1 hrnek mléka, 6 švestekvšechny. V míse smícháme  sypké suroviny. Pak přidáme ostatní a dobře promícháme.
Do vymazaných a vysypaných důlků na muffiny (nebo papírových košíčků) dáme lžíci těsta, na ně půlku švestky a zakryjeme dalším těstem. Upečeme (180°C, 20 minut).  Makové mufínky s překvapením.


Takže budou i nové ale nejsem super kuchařka je mi teprve 13 ale mufínky mi jdou wowow

Základní informace

27. srpna 2010 v 22:09 | Nikita |  ~Christina Aguilera
Základní informace
Pravé jméno: Christina Maria Aquilera
Jinak jí říkají: X-tina
Narození: 18.prosince 1980 (30 let)
Staten Island, New york
Původ:Pittshburg, Pensylvánie
Žánry:PoP
          Latina PoP
          R&B
Povolání: zpěvačka, režisérka, hudební producentka,filantropka
Aktivní roky: 1993
Vydavatel: RCA Records


Dětství a počátky kariéry

27. srpna 2010 v 16:39 | Nikita a trošku Joeí |  ~Christina Aguilera
Aguilera se narodila na Staten Island, New York, jejím otcem je Fausto Wagner Xavier Aguilera, seržant americké armády a matkou je Shelly Loraine Fidler. Aguileřin otec je latinského původu, narodil se v Guayaquilu, v Ekvádoru, zatímco její matka je Kanaďanka s německými, anglickými, irskými a dánskými předky. Christininy rodiče se seznámili, když její otec sloužil na Earnest Harmon Air Force Base (letecká základna) v Stephenville na Newfoundlandu v Kanadě.
Její rodiče se vzali když bylo její mamince 20 let a jejímu otci 31. Aguilera se svými rodiči žila do svých 6 nebo 7 let. Když se její rodiče rozvedli, vzala její matka ji a její sestru Rachel do domu jejich babičky v Rochesteru v Pensylvánii, což je dělnické předměstí Pittsburghu. Podle Aguilery a její matky byl otec Fausto řídící typ a fyzicky i citově hrubý, což se odráží v jejích písničkách "I'm OK" a "Oh Mother".' Matka Shelly si poté vzala zdravotníka Jima Kearnse a změnila si jméno na Shelly Kearns.
Ve čtrnácti nahrála Christina svůj první singl All I Wanna Do, duet s japonským zpěvákem Keizem Nakashim.
Prvním, kdo poznal Christinin hlasový potenciál, byla její babička. Christina už odmalička toužila být zpěvačkou. Jako dítě vystupovala na různých akcích a účastnila se soutěží mladých talentů, kde byla často vítězem. Brzy na sebe přitáhla pozornost médií a byla známá jako malá holčička s velkým hlasem.
Podle pořadu Driven na VH1 byl na ni dokonce kvůli této nálepce vyvíjen velký nátlak. Když se soutěžící dozvěděli že půjdou proti ní, okamžitě couvli, protože proti ní prostě neměli šanci. Její vrstevníci na ni začali brzo žárlit a stávala se terčem posměchu a dokonce v jedné hodině tělocviku se pokusili ji napadnout. Dále například někdo propíchl pneumatiky jejich rodinného auta. Rodina se kvůli tomu dokonce přestěhovala a na Christinin příkaz o jejím talentu mlčela, aby zabránili dalšímu případnému útoku.
15. března 1990 se objevila v soutěži Star Search s písní A Sunday Kind of Love od Etty James, avšak nezvítězila. Brzy poté co v této soutěži prohrála se objevila na KDKA-TV v pořadu Wake Up with Larry Richert a vystoupila zde se stejnou písní. Lidé poznamenali, že "desetiletá zní jako dvacetiletá".
Během svého dětství v Pittsburghu zpívala The Star-Spangled Banner (americká hymna) před zápasy Pittsburgh Penguins (hokejový tým), Pittsburgh Steelers (americký fotbal) a Pittsburgh Pirates (baseball). Její první významná role přišla, když se dostala do show "The New Mickey Mouse Club". Dalšími účinkujícími v této show byli například Britney Spears, Justin Timberlake, JC Chavez, Rhona Bennett (která se později stala členkou En Vogue), Ryan Gosling a Keri Russell. Podle dokumentu Driven jí kolegové říkali diva.
Jedno z jejich nejnezapomenutelnějších vystoupení bylo například když zazpívala I Have Nothing od Whitney Houston. Když show v roce 1994 skončila, začala Christina nahrávat různá dema, doufajíc že podepíše nahrávací smlouvu s nějakou nahrávací společností.
V roce 1997 reprezentovala Spojené státy na mezinárodním festivalu Golden Stars dvěma písněmi - jednou od Sheryl Crow a druhou od Diany Ross.

Něco MÁLO zajímavostí

27. srpna 2010 v 16:35 | Nikita |  ~Christina Aguilera
Christina Maria Aguilera (* 18. prosince 1980, Staten Island, New York) je americká popová zpěvačka.
Podepsala smlouvu s RCA Records po nahrání písně Reflection pro film Mulan. Její debutové album Christina Aguilera (1999) mělo úspěch jak u veřejnosti, tak i u kritiků a v roce 2000 jí toto album vyneslo cenu Grammy za nejlepšího nováčka. Záhy vydala latino-popové album Mi Reflejo, za něž vyhrála v roce 2001 latinskou Grammy za nejlepší popové album a také vánoční album My Kind of Christmas a obě tato alba se velmi dobře prodávala.
V roce 2002 jí vyšlo druhé studiové album Stripped, na kterém se značně kreativně podílela. Kritiky dostávalo různé a Christina za něj dostala další cenu Grammy, avšak její zjevně sexuální image během propagování tohoto alba se stala terčem silné kritiky a posměchu. Její třetí studiové album Back to Basics (2006) obsahuje prvky soulu, jazzu a blues. Dobře se prodává a dostalo dobrou kritiku a zajistilo Aguileře dvě nominace na Grammy.Promiňte affs

27. srpna 2010 v 15:59 | Nikita a Joeí |  ~ Blog
Omlouváme se všem affs že jsme je omylem vymazali a tak ti kteří chtějí zůstat našimi affs ať napíšou jejich jméno do komentářů. Děkujeme za spolupráci

Nová mladá superstar

26. srpna 2010 v 19:24 | Nikita |  ~ Diary

Lady Blood

Něco o ní: Je jí 13 let.Je z Prahy. Chodí na soutěže v tanci. Zpívá a tančí na vrcholu. Její nové hity právě vychází.Jezdí na koních,tančí, zpívá,bruslí lední i normální brusle,herečka,jezdí na kole,hraje tenis, běhá se svým psem který byl na soutěži v běhu a měl druhé místo,voleyball,basketball, squash, holezectví,skáče na trampolíně, a občas si zahraje fotbal se svým starším bratrem.
Sporty co dělá závodně:Tančí hip hop,house,break dance,zpívá,jezdí na kole,squash,bruslí. Více je jen a jen pro zábavu i tyhle dělá pro zábavu ale je v nich dobrá, takže soutěží a je dobrá zároveň.Už jich několik vyhrála ale není to zatím přesné.
O jejím životě: Je jemně soutěživá hlavně vůči svému bratrovi kterému je 17. Má i sestru které je 14 a na tu taky trošičku doráží. Ale sestra jí to  samozřejmně krutě oplácí. Oba dva jsou ale její nevlastní. Její bratr, ale bydlí u ní a sestra no to vlastně dopodrobna nevím. Tolik informací o ní je vlastně středně těžké ani lehké ani těžké sehnat. Ale spíš mám všechno z vlastních zdrojů.Ten její pes je čivava a jméno je zatím neznámé. Je malý ale zato rychlí.


Její oblíbená hudba:Má ráda spousta stylů. Hlavně asi moderní. Poslouchá Lady Gagu, Tokio Hotel,Avril Lavigne,Selena gomez, La roux,Demi lovato,Kesha,Barely Political a jeho parodie,Blink 182,Ruslana, Cascada,David Guetta,Pink a další jsou neznámé.


Nové majitelky

26. srpna 2010 v 18:13 | Joeí & Nikki |  ~ Blog
Ahoj my jsme Petra a Nikki. Nové majitelky tohoto super bezva blogísku. Budeme se denně snažit ho dělat lepší a lepší. A doufáme, že se vám bude taky líbit. Najdou se zde i nové články, fotky,vtipy a cool věci o hvězdách. Dáme sem i nějaké zajímavosti o nejnovějších i starších seriálech. Soutěže, písničky, novinky o mém pejskovi, o hvězdách, seriálech a o dalších bombastických věcech. snad se vám budeme líbit.   Petra (majitelka) přezdívka JoeíNicola (hlavní majitelka většina věcí ode mě) přezdívka Nikki    klidně Nikita.      Čus
                                        

Ruším blog bohužel

26. srpna 2010 v 8:39 | ~ Wera |  ~ Blog
Rozhodla jsem se že blog
zruším...duvod?Nebaví mě..
Sem spíš víc na FB
Vážně se omlouvám sem strašné affs že jsem vám to neřekla ale
prostě se loučím :(

Nebaví mě blogaření

24. srpna 2010 v 15:55 | ~ Wera |  ~ Blog
Přestává mě bavit blog..
Nwm jestli nemám skončit :( Opravdu to nevím...
protože kdybych neskončila
přidávala bych sem možná 1 článek za den nebo 2..
tak co?mám sknčit

23.8. - O5 píšu o dnešku

23. srpna 2010 v 13:20 | ~ Wera |  ~ Diary
Dneska o5 nudaa!
Nevím o čem psát v deníku ale třeba jak nudně bylo u babičky..
Noo i když někdy to bylo dobrý..
Byli jsme 2x nakupovat poprvý jsem si koupila takovej top bez ramínek
a podruhý lak na nehty a koníka na krk :)

Jinak copak jste dneska dělali?

PS:Sorry že  tu nejsem pořád..hodně mi nejde internet.

Photoshoot 1.2 - Amanda Bynes

22. srpna 2010 v 15:14 | ~ Wera |  ~ Pictures
free image host free image host free image host
                            free image host

Jsem z5

21. srpna 2010 v 20:44 | ~ Wera |  ~ Blog
Ahoj tak jsem tu!
Konečně..mnozí z vás nevěděli kam vlastně jedu :D tak vám to řeknu!
U Babičkýýý!xD
Docela nuda ale šlo to..zejtra začnu obíhat a tak
tak se mějte a páá

malý dáreček na přivítanou :)


Doufám že líbí :D


Dess 0.4 - Bloom

13. srpna 2010 v 11:47 | ~ Wera |  ~ Graphics
Napiš mi na email!

Přezdívka
Blog
Název designu
Heslo

A já ti dess nastavím


 x x