~ Reklamy Tu
Spřáteluji!


Dáreček pro vás :)


Říjen 2010

Morčátka alias známky!

30. října 2010 v 19:19 | Nikita |  ~ Diary
Morčátka do rodiny bych moc chtěla akorát se ještě neví podle známek. Je to moc drtící. pořád doufám a nebyla by minutka kdy bych neměla stres a strach v krvi. Mám strach, stres a úzkost a všechno tohle mě drží na zemi. Známky jsou mým osobním nepřítelem poslední dobou se mi nedaří a to se tak snažím. Morčátka BY se jmenovala Amélie a Anette byli by to sestry. Nádherné, milé a aktivní a nevynechám přítulné a velice roztomilé. Byli by od chovatelky Petry Půčalové z chovatelství Contenzza moc bych je chtěla, ale moje známky mluví za všechno budu se muset snažit až nadbožskou sílou. Snad my něco pomůže a teď můžu jen doufat v krásu a sílu teď mi zrovna vypadlo čeho krásu a sílu no nic to nevadí budu zkrátka doufat v to že je se mi podaří tolik testů zvládnout na 1+ to asi bude makačka ale nevím. Tady jsou fotky miláčků Amélie a Anette jo a ještě něco zkratka Amélie- Amy (Ejmy) a Anette- Aní (Ený) tady jsou ty fotky.

Amy
Tak a  tohle je Amélie- Amy

Aní
Tohle is Anette-Aní      je to holka jak má být obě jsou.
Tak mi prosím držte palce se známkama teď teprve začíná nějaký ten BOJ!!!!!
ahojky Nikita

The Hallowen eve! Jo!

26. října 2010 v 10:09 | Nikita |  ~ Blog
Hallowen. U nás to zůstalo jako "Dušičky" což mě osobně dost štve protože "helouvín" zní líp. A já mám radši angličtinu. Je to slovo které tochází z angličtiny The Hallowen Eve     helouvínské svátky česky.  Vlastně je to svátek zesnulých a v americe si z toho udělali  jakoby nějakou diskotéku přece se nosí kostými a žebrá se o bonbóny a takovýhle blbosti. Jediný co je fajn je vyrábět ksichtíky dýním- pumpkins. Které mají poté ovšem zahánět "upíry. Já na ně nevěřím ale je sranda koukat na ty malý zmalovaný děti jak chodí a zvoní na domy a ty lidi jim řeknou že nejsou na takovou situaci připraveni a že jsme v česku tady to takhle nechodí. Víte my tento týden máme ve škole volno, takže se pěkně nudím a je to fááááákt děs. Takže se mi hlava vaří a kouří z tý nudy. Jááááááá nemááááám co děláááát pomooc no ale pro jistotu abych to mohla dát na téma týdne a srdce blogu mi nenapsalo že je něco špatně tak tady píšu fakt děsný kecy. Já jsem ta nejzlejší,nejodvážnejší, nejškodolibější a a aa  aa a a a a a a aa no už nevím jaká jsem NEJ ze třídy ale nevadí tak nic.


                             Znuděná Nikita se loučí páá

Diplomek for my sister!

23. října 2010 v 18:58 | Nikita |  ~ Blog
Tady to máš ségra!
Diplom

Jsem z5!!!

23. října 2010 v 10:56 | Nikita |  ~ Blog
Jsem tu! Už budu zase psát jako normálně, protožeeee už mám zarezervovaný morčátká. Joooo! Takže všechbno při starým! A teď jdu psát článek týdne tak čáááuuuuNikita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jooooooo!!!


Pozastavuji!

20. října 2010 v 15:23 | Nikita |  ~ Blog
Omlouvám se. Musím na chvíli pozastavit blog protože teď sháním morče proto nemám moc čas na všechno kolem. Takže se mooc omlovám. A papa

Fotky z tanečních! Trapaas!

17. října 2010 v 10:04 | Nikita byla tam i Joeí |  ~ Blog
Jooo tady jsou ztrapňující fotky našeho bratra. Z TANEČNÍCH! Háháháháhá! Jednu holku on odhodil jauuu druhou zase pošlapal svým oooobříma nooohamaa a chudák holka vyzbila na Mirka jedna lejnozvratka. No tyhle fotky vám nesmí chybět koukněteee a smějte se můůůůů!!! Joooo pomsta je sladší než nutela. Muhahahá!pekný saty


hůůůů!

  Jooo!


Mirku! Tak moc dolů ne!

Vidíte ho?

Vidíte ho?

Lové

FavoritkaHáhááhh
Tak no co jsou trochu rozmazaný ale příště tam půjdeme znovu a to bude teprve tanec joooo!!!

Spánek na hrobu!

17. října 2010 v 9:37 | Nikita |  ~ Diary
Když jsme měly ve škole tělocvik tak jsem doma byla tak vysílená, že jsem sotva došla do pokoje. Ale samozřejmně mě to neodradilo od "hřbitovování" zkrátka od toho jít na hřbitov. Takže odbila devátá a já se spánkem v patách vyrazila. V ten den jsem moc neskákala po hrobech a tak jsem si sedla na hrob nějaké staré paní která údajně zemřela v poklidném spánku. Seděla jsem a koukala na hvězdy. Ten den byl Nov (Měsíc vůbec nebyl na obloze) a postupem chvilek jsem pomaloučku pouštěla ruce až jsem skoro ležela na tom hrobě. Když už jsem úplně ležela koukala na hvězdy nademnou tak jsem v zápetí usnula. Jen tak mimochodem cesta z toho hřbitova domů mi trvá přibližně deset minut takže klídek. Spala jsem jako dudek a ve snu už si to nepamatuji přesně jsem mměla něco jako že jsem tam ležela na trávě někde v poli a svítilo na mě slunce pak se nějak zablesklo a já nikde. Přibližně takovýhle sen to byl. Najednou mě začalo probouzet jakési klepání se mnou. Byla to ségra která šla se kouknout taky na hřbitov a když mě tam viděla že spím na hrobě radši mě vzbudila a odvedla domů. Doma se zjistilo že jsem nachlazená a bila jsem bílá jako mrtvá. Rodiče to děsilo, jakobych vstala uprostřed pohřbu z rakve jakoby někdo zastavil můj umírající cyklus. Jakoby jsem už ležela polomrtvá a někdo na mě chrstnul  "rychlovzbouzející se prášek" prostě v polovině mé smrti mě rychle něco probralo. Děkuji sestře  že má taky ráda hřbitovy jinak bych byla asi ...


Bojím se. Co když jsem opravdu umírala jako ta paní na kterém jejím hrobu jsem spala? Nebo jsem už byla mrtvá? Já nevím jen bych tímto chtěla poděkovat své sestře.

Chcete to vědět?

13. října 2010 v 13:48 | Nikita |  ~ Diary
Ty zprávy o Lady Gaze  si nejsem jistá jestli bych měla ale asi jo tak prosím komentujte a hlasujte. Díky

Už nikdy! Tenhle zážitek!

12. října 2010 v 17:30 | Nikita |  ~ Diary
Jednou když jsem prováděla každonoční procházku po hřbitově mezi devátou a desátou tak se mi stal tak strašně strašidelný zážitek že mě vystrašil ale reflex to nepřekonalo takže na hřbitov chodím i nadále.


Šla jsem na hřibov a jen tak jsem se zase procházela ale dneska jsem to chtěla trochu prodloužit no tak jsem tam chodila mezi hroby a na některý jsem si raaadostně poskočila a udělala nějaký krátký taneční krok. Když jsem začínala z toho tancování a skákání unavená tak jsem se posadila na jeden hrob bohetého chlapíka. Už si snad ani nepamatuju jak se jmenoval. Každopádně jamile jsem už byla zase plná energie šla jsem do akce. Jak jsem si jen tak skákala všimla jsem si zbrusu nového hrobu. Vypadal že byl ten den přivezený no tak jsem ho šla omrknout. Když jsem se k němu pomalu ale jistě přibližovala tak mi do vlasů vlétl kos a začal nesnesitelně krákat a řvát na celé kolo. Kdybych neuhla asi bych měla vypíchnuté obě oči. Začal mě křídly nahánět dozadu a ten řev mi trhal uši. Rukama jsem ho po pěti minutách dostala pryč. Docela mě to vylekalo chvíli jsem to rozdýchávala a pak jsem zase vyrazila. Za chvilinku začala zase houkat sova. V tu chvíli jsem byla vyděšená a to je co říct když já chodím takhle pozdě po hřbitovech. Ale ten hrob mě lákal on mě k sobě přitahoval, takže mě už nic co se stalo nezastavilo byla jsem jako zombie. (kromě těch rukou který mají nahoře tak moc jsem zase nebyla divná) Když jsem k němu přišla. Měla jsem takový zvláštní pocit do něj skočit, ale samozřejmně byl zavřený takže to nešlo. Když jsem se uspokojila tím že jsem na něj skočila a přečetla jsem si nějaký papírek co tam byl přilepený. Stálo na něm: "Byl jsi krutý a nemilosrdný lidé tě nenáviděli byl jsi zabiják tak sis takouto smrt zasloužil ale já jsem tě milovala. Odpusť mi ale byl jsi zlý." dočetla jsem to a srdce se mi na chvíli zastavilo a vyděsila jsme se že jsem se chtěla propadnout. Najednou jsem zjistila že už je skoro deset. Chtěla jsem jít už domů ale jak jsem se zvedla nemohla jsem se nohama odlepit od toho hrobu. Začala jsem myslet na to že si ze mě někdo dělá legraci abych se nebála. Najednou kos usedl na ten hrob zakrákal a vletěl mi zase do vlasů a jak jsem se oháněla tak jsem se vyprostila od toho hrobu. Hned co jsem to zjistila utíkala jsem pryč najednou zahřmělo a začalo pršet to jsem se jen rychle ohlédla na ten hrob a tan kos seděl na tom hrobu snad vypadal i pyšně. Doma jsem už byla v pořádku. Ale už to nechci zažít.
                                                Vaše Nikita ahojky

Děkuju vám moc! 1000!

12. října 2010 v 16:35 | Nikita |  ~ Blog
Pro všechny mé návštěvníky děkuju mám více jak 1000 návštěvníků to mě nádherně hřeje. Venku ráno bylo    -5 stupnů já v mikině a zjistila jsem že mám více jak 1000 no a je mi teplo. Tady pár diplomků na poděkování:

1OOO jooo

Koncert Lady Gagy hned další den tady!!

11. října 2010 v 21:22 | Nikita |  ~ Blog
Takže jen  a jen samé novinky o koncertě Lady Gagy já na něj s Joeí půjdu takže vám napíšu sem každou vteřinu co se dělo snad se s ní i vyfotím a dostanu podpis. No Lady je fakt šílená tak doufám že si uvědomí že tam nejsou samí dospělí týpci ale i MY! Tak aby se náhodou nepouštěla do nějakých však víte "NECHUTNOSTÍ" takže každá vteřinka z pravé ruky bude den po koncertu napsána zde a vy jako první se to dozvíte snad ani rodičům to nepovyprávím dříve než napíšu na blog to mi věřte! Joeí asi o tomhle zážitku bude taky psát ale já víc Lady je skvělá já vám povím pořadí písní jak tancovala co mezitím povídala jaké to bylo v zákulisí prostě všechno o tom koncertu takže den po koncertě ten další den už tady bude velmi dlouhýá článek o tom co jsme tam dělaly a jak to všechno probíhalo každá sekunda toho bude tady do podrobna vysvětlená takže VY tu rozhodně nesmíte chybět!    Jekékoliv otázky o tom jak koncert probíhal mohou býti položeny na můj email: Rosalie2@seznam.cz tkže jakmile koncert skončí už se můžete ptát díky a pá vaše   Nikita velký fanda lady Gagy          (áááááááááááááááááááá juuuuuuuuupííííííííííííííííííííííííííííííííí) lístky byl dárek k narozeninám.

Fígl a povídáníčko!

11. října 2010 v 21:13 | Nikita |  ~ Blog
Hřbitov většina lidí se jim vyhýbá a bojí se jich. A někteří jsou vyspělí a chodí tam dávat květiny a zapalovat svíčky svým zemřelým příbuzným. A nakonec do třetice všeho dobrého jsou tu to kteří milují hřbitovy a další fantastická,strašidelná a zajímavá místa. Ale ze všeho nejlepší je pro tenhle typ lidí (jsem to i já) si dát vycházku okolo deváté večer kolem hřbitova mrknout se na něj a pomaloučku si číst náhrobky a vymýšlet k nim příběhy. A občas si zlehounka skočit na nějaké bohaté hroby. Tohle ovšem dělají jen ti oprrrrravdu odvážný. Jojo tohle miluju nevím jak ti ostatní ale teď jsem popsala co dělám mezi devátou večer a desátou. Někteří moji kámoši mi říkají že jsem šílená a až moc ghotická. (fotky na facebooku lžou jelikož je to kamarádka a její obléčo no prostě všechno její) Ale já takovýhle vycházky miluju. Víte dám vám fígl na takovouhle frajeřinu a trochu uvolnění no fakt když tohle všechno děláte tak jste pak absolutně v klidu. Takže malinký fígl ale ještě něco někomu to  třeba nevyjde protže je moc nervovaný nebo tak: Vezmete si pepřák a jdete ve dne (ze začátku je to nutné) se projít na hřbitov a cestou po tom hřitovu si poslouchat písničky ve sluchátkách a nahlas si je zpívat. A takhle pořád dokola až se jednou odvážíte jít tam ve tmě tak to bude hotové. Vlastně tím jak si budete poslouchat tu muzic tak zapomenete kde jste a co děláte a budete myslet jen a jen na tu hudbu. Jojjo tak tak hudba dělá zázraky. Upřímně a popravdě takhle jsem i já začínala a koukněte co je ze mně teď snad i závislák na hřbitovech i když takhle se to nedá říct  prostě po večerech to je reflex lépe to asi už neřeknu. No mně je na hřbitovech jako doma i když doma je něco líp ale jak často chodím na ten náš hřbitov tak to je jako si povídat s těma zemřelýma lidma.


                                                   Zdraví vás Brutální Nikita čůůs

Lovely zvířátka

7. října 2010 v 19:41 | Nikita |  ~ Diary
Máte rádi zvířátka? Tak rozhodně koukněte na youtube "Talking animals" tam pejsci a kočičky mluví. Nebojte není to dabované ani počítačové prostě oni zvládli naučit ZVÍŘAT mluvit no podle mě je to až nadnormální. Ale asi to dlouho trénovali tak to zvládli. No ale upřímně jen tak mezi námi já byhc na o asi neměla čas ani nervy takže já to osobně obdivuju. Tak to bychom mohly ukončit talking animals a jít psát další články. Ach prácička mě čeká. Tak čůůůs
                                                                                                       Nikitka se loučí miluju vás pa

Mám to Joeí zkopírováno

5. října 2010 v 16:30 | Nikita |  ~ Blog
Tak Péťo vzala jsem si to na svůj blog je to bezva a děkuju že si to pro mě udělala. A říkala jsi že budu number one a nejsem no mně to nevadí jen že to byl slíbek. Tak jsem to zkopírovala. páúá

                                       

Parodie a videika na youtube

4. října 2010 v 21:16 | Nikita |  ~ Diary
Parodie na Stmívání:
Na film: Sajrajt 1-25 normálně si tam napište Sajrajt a tam vám to vyjede. Je to vlastně dabovaný film a je to fakt hustý ale varování nedoporučuji pro děti do 11 let není to moc no takové .......


Na scénku: Hillywood tam napište. Je to vlastně zpívané a je to nevím jak to popsat asi to vařešíme tak když se na to looknete.


Vtípky: Máte rádi kočičky nebo pejsky mám pro vás to pravé. Funny cats   jedině tohle to je mazec.Funny dogs tam dělaj vtípky pejsci.


Blbci: Rádi se koukáte na blbce? Rozhodně look na "Magor" tam je ten chlap tak blbej až se z toho můžu ...


Koukáte na HuSťÁkY: Hafo magor, Speedrun a další například Salta na trampolíně a tak dále.
Chcete být Scene? look na youtube   Scene Emo Hair a namalovat se je  Scene Emo make-up    tady je to bezva no já už asi musím jít čůůs

Základní informace o mně

4. října 2010 v 20:54 | Nikita |  ~ Blog
Je mi 13 let no spíše dvanáct 7.května mi bude třináct ale však to znáte.
Mé jméno je Nicola Jefersnová alias Nikita a nenávidím když mi někdo řekne ty jsi Nicola JefersnOVÁ je to jen Nicola Jeferson hlavně v angličtině.
Bydlím v Praze a nic víc říct nemůžu pardon.
Mám psa čivavu Tesíka celým jménem Tesák Zrzavý Jeferson (více v rubrice "Tesáček")
Moje záliby jsou: jízda na koni,tanec (break dance,street dance, hip hop, party dance, Funky,house, pop in, lock in.) Tančím závodně.) jízda na bruslích, snowboarding, gymnastika,cestování atd.
Moje favourite eat: Špagety s kečupem a pití poděbradka asi švestková.
Chodím na soukromé gymnázium v Praze.
To by vám snad mohlo stačit na cokoliv o mně se ptejte v komentářích. Čůs!

Výhody a smůly

4. října 2010 v 20:43 | Nikita |  ~ Blog
no tak podzim je bezva. Vlastně jsou jablka,hrušky a další mňamky. Pro astmatiky a alergiky je to taky dobré, protože je zataženo je pěkně chládek a je to lepší na běhání po venku. No jasan je chládek,zataženo a žádný nechutný slunce který vás nutí se brutálne potit a udýchat se podle mého je podzim na sporty jako stvořený. Samozřejmně má i své nevýhody je pěkně zima, takže se musíte nabalit až vypadáte jako koule což žádná holka ani kluk nechce. Ale na druhou stranu pro velký spáče je to perfektní, když o víkendu se můžou povalovat na posteli až do posrání ( to říká můj dady) no ale jo nikdo vás nebudí venku to vypadá jako v noci i když je třeba deset ráno. No dost vraťme se k nepříjemnostem ráno to vypadá jak o půlnoci, takže vás rodiče musí vší silou tahat z postele. To je jako v pět ráno vstávat a jet na letiště kde vám letí letadlo do Řecka. Nerozpoznáte kolik je hodin když se podíváte na nebe když máte sluneční hodiny jsou vám k prdu a když fouká až moc nemůže jít ven protože lést po stromě nabalený jako koule je blbost.Zase je fajn když jste snílkové třeba jako já tak normálně vyjdete na balkon a necháte své vlasy unášet větrem. A přitom je ještě lepší když vás v tu chvíli vidí váš idol no jako fakt v tu chvilku vypadáte svěle. Podzimový rande jsou taky bezva vycházka držíte se za ruce při tom vám vlají vlasy a jste k sežrání no co víc by jste chtěli? Zase je blbý když večer v posteli se chcete koukat na televizi a venku fouká vítr který pohybuje s dráty a telka se seká no to je jen jdno řešení a to je spát. Ale k těm co mají alergii na pyl se nechová podzim moc mile všude všechno létá a i ten zatracený pyl. Jakmile je v nose tak přichází pupínky pak kýchance a nakonec nechutnosti z nosu. No však to znáte. Tak tohle by už mohl být konec zkráceného pojmu o podzimu no a tohle............je............KONEC!
                               
                                                                              A s vámi se loučí Nikita Jefersnová

Kotrmelec! Jo!

4. října 2010 v 20:34 | Nikita |  ~Tesáček
Nejdříve salto a teď kotrmelec to se z tohom můžu pos...! To je prostě absolutně bezva! Bylo to takhle. Dne 2.10 2010 první kotrmelec.

Moje sestřenice měla narozeniny proto bylo oslavování a dortík. Samozřejmě nechyběly ani zákusky. Ale v polovině oslavování jsem zjistila že Natálka nezůstane přes noc. To mi bylo líto ale přece jsem nechtěla to svým kyselím ksichtem všem zkazit. Tak jsem to nechala být. Ke konci jsme všichni byli napucovaný jídlem. Napadlo nás jak to vyřešit a to procházkou. Ušli jsme kilometr a došli jsme do ráje ořechů. Ovšem že jsme je sbírali. Jakmile nás to začalo nudit, tak jsme si hráli s Tesíkem. Házeli jsme mu klacík a on nám ho kradl z ruky. Celé dny před tím pršelo, takže tam byly kaluže a bahno. Jak Tesík běžel přes všechno tak tam byl takový důlek. A jak běžel tak těma předníma tlapkama spadl do důlku a jak byl rychlý tak se mu ty zadní překlopily a zároveň vyprostily ty přední a jako by nic Tesík běžel dál. To bylo tak legrační on je tááák roztomilý. AAAHH

                                                         A s vámi se loučí Nikita a Tesáček pápá
 x x